XI. Botev Kupa - Sztoján Hanna Emlékverseny

2019. november 24-én rendezték a Vetési gimnázium tornacsarnokában a XI. Botev Kupa – Sztoján Hanna Emlékversenyt. Az országos, meghívásos tornaversenyen 21 csapat 197 versenyzője állt a szerekhez. Iskolánk mindhárom korcsoportban képviseltette magát, és mind csapatban, mind egyéniben nagyon szép eredményeket értek el a lányok.

A teljes eredménylista ide kattintva érhető el.

I. korcsoportos csapatunk az 1. helyen végzett. A csapat tagjai voltak: Bartus Brigitta, Bartus Adél, Zsemle Gréta, Vörös Orsolya, Jerémiás Hanna, Kovács Júlia.

Egyéniben 2. lett Kovács Júlia, 3. helyezett lett holtversenyben Vörös Orsolya és Jerémiás Hanna.

A II. korcsoport csapatversenyében is az 1. helyet szerezték meg a lányok. Csapattagok voltak: Fister Kitti, Horváth Regina, Bartus Julianna, Horváth Dorina, Jugovits Kata, Vörös Dorottya, Jerémiás Laura.

Egyéniben három boteves állhatott a dobogóra, aranyérmes lett Jerémiás Laura, 2. helyen végzett Vörös Dorottya, 3. lett Jugovits Kata. Bartus Julianna és Horváth Dorina holtversenyben a 8. helyen végzett.

III-IV. korcsoportban iskolánk csapata a 4. helyet szerezte meg. A csapat tagjai voltak: Sági Emma, Ézsiás Boglárka, Romsics Adél, Polák Luca, Ézsiás Dóra, Gombos Dóra, Kiliti Eszter.

Egyéniben Kiliti Eszter a 8. helyen végzett.

Felkészítő: Papréti Emese.

Gratulálunk a kiváló eredményekhez!

Köszönjük a szülők és a kollégák segítő munkáját, nélkülük nem jöhetett volna létre ez a rendezvény!

  • /index.php/oktatas/sport/529-ii-euronics-rotary-futonap-dijatado
  • /index.php/oktatas/sport/484-tanari-sport