Vers- és mesemondó verseny

2019. február 28-án került megrendezésre az iskolai könyvtárban a hagyományos mese- és versmondó verseny alsó tagozatosok számára. Idén is sokan vállalkoztak a megmérettetésre, nagyon szép előadásokat hallhatott a zsűri, amelynek nehéz dolga volt a helyezések kiosztásakor.

Végül a következő eredmények születtek:

Az 1-2. osztályosok kategóriájában 1. helyezést ért el Mátyás András (1.c), 2. helyen végzett Pergel Dániel, 3. lett Nagy Bori (felsőörsi tagiskola). Különdíjat kapott Bita Boglárka (2.b) és Kis Dorottya (felsőörsi tagiskola)

A 3-4. osztályosok között 1. helyen végzett Lipp Máté (3.c), 2. lett Gosztolai Szaffi (3.c) 3. helyezést ért el holtversenyben Horváth Zsófia (3.c) és Takács Márton (felsőörsi tagiskola)

Gratulálunk a helyezetteknek és minden résztvevőnek!

• /index.php/iskolank/konyvtar/hirek/330-konyvtarhasznalati-vetelkedo
  • /index.php/iskolank/konyvtar/hirek/233-varosi-konyvtarhasznalati-verseny-eredmenye