Betű Faló Futam – Az olvasós kihívás

„Az agyunk olyan, mint az izmaink: ha nem tartjuk edzésben olvasással és kreatív tevékenységekkel, meggyöngül és puhány lesz.”

Jeff Kinney, Az egy ropi naplója könyvsorozat szerzője

Ha van egy jó könyv, amit éppen olvasol…

• Töltsd le INNEN az adatlapot és válaszolj a kérdésekre!
  • Ajánlj másoknak izgalmas könyveket és találj magadnak új olvasnivalót a többiek ajánlásai között!

Kíváncsiak vagyunk rá, hogy milyen számodra egy letehetetlen olvasmány. A legjobb ajánlókat kitesszük a faliújságra és az iskola

honlapjára, hogy olyanokhoz is eljusson a kedvenc könyved híre, akik még nem hallottak róla.

Ha éppen nem tudod, hogy mit olvass, akkor se csüggedj, ugyanis minden hónapnak lesz egy külön témája, amit az előtérben lévő

paravánon olvashatsz. Ehhez Kitti néni könyvespolcán is találsz majd pár tippet.

A legtöbbet olvasó osztálynak és a vérbeli könyvmolyoknak értékes ajándékokat osztunk!

Februári és márciusi téma:

Egy olyan könyv, aminek egy állat a főszereplője

A Betű Faló Futam kezdetét veszi jövő januárig. Sok szeretettel invitáljuk a programba kedves szülőket és kollégákat is!

A felmerülő kérdésekkel keressétek Kitti nénit!

A rajzot készítette: Majerik Juli

„Az olvasás legyen kaland és szórakozás!” - Thomas Brezina