Megyei Angol-Német Szépkiejtési Verseny

Iskolánk minden második évben ad otthont a megyei szépkiejtési versenynek, ahol a versenyző feladata, hogy a zsűri előtt előadjon egy megtanult idegen nyelvű történetet vagy verset, majd rövid felkészülés után felolvasson egy másik, a helyszínen kapott szöveget. A két-két tagú zsűri mindig hosszas mérlegelés után alakítja ki a végső rangsort figyelve az előadásmódot, érthetőséget, magabiztosságot. Boteves tanulóink a megmérettetésen nagyszerűen szerepeltek:
 
5-6 évfolyam, német nyelv
I.hely: Hegyi Flóra (6.c), felkészítő tanára Fekete-Stáhl Ágota
II.hely: Lipp Máté (6.c), felkészítő tanára Fekete-Stáhl Ágota
 
7-8 évfolyam, angol nyelv
II.hely: Weiland Nicolas (7.b), felkészítő tanára Miskey-Kovács Viktória
 
7-8 évfolyam, német nyelv
I.hely: Hegyi Szonja (8.d), felkészítő tanára Molnárné Staub Ildikó
III.hely: Heinbach Fanni (8.d), felkészítő tanára Molnárné Staub Ildikó
 
A Katedra nyelviskola felajánlásában nyári táboron való részvételt nyert Hegyi Flóra, illetve lakossági tanfolyamon való részvételt nyert Weiland Nicolas és Hegyi Szonja.
A verseny lebonyolításában nyújtott segítséget és az ajándékokhoz való hozzájárulást szeretnénk megköszönni további támogatóinknak: Veszprémi Tankerületi Központ, Haribo, Goethe Institut, Klett kiadó, MMPublications kiadó.
Gratulálunk a versenyzőknek és felkészítő tanáraiknak az eredményekhez!
Angol-Német nyelvi munkaközösségek 
 
  • /index.php/eredmenyek/2021-22/1068-a-jovo-varosa-rajzpalyazat-nyertesei
  • /index.php/eredmenyek/2021-22/1065-atletikai-diakolimpia