OTP Fáy András Alapítvány OK Vetélkedő Győrben


Iskolánk három tanulója (Seliga Klaudia 7.c, Timmer Míra 7.c és Csuta Marcell 7.a) 2019.04.16-án részt vett az OTP Fáy András Alapítvány által szervezett és az Emberi Erőforrások Minisztériuma által támogatott „Északnyugat-magyarországi pénzügyi, gazdasági, gazdálkodási, edukációs és ismeretterjesztő program” keretén belül megvalósított „OK Roadshow” rendezvény folytatásaként megrendezett az OK Vetélkedőn Győrben.
A  gyerekek  játékos keretek között mutathatták meg és gyarapíthatták tudásukat. Változatos tevékenységeknek köszönhetően szinte pillanatok alatt eltelt a három óra. Volt ügyességi játék, történetíró játék, rajzos feladat és talán a legkedveltebb a robotos tesztjáték. A felet választós tesztnél tabletről irányítva kellett a a robotot a helyes választ mutató betűre vezetni.
A versenyen iskolánk a 12 csapatból az ötödik helyezést érte el.
Felkészítő: Vékony Istvánné
 

 
 
  • /index.php/eredmenyek/2018/401-angol-nemet-megyei-szepkiejtesi-verseny-2
  • /index.php/eredmenyek/2018/389-robotprogramozo-orszagos-csapatverseny