Diákolimpia Hírek!

Az idei tanévben is több sportágba nevezett iskolánk Diákolimpiai tornákra, különböző évfolyamokban.
Többek között lány-fiú kosárlabdában, lány röplabdában, fiú és lány kézilabdában.
A tanulókkal részt vettünk a "Dobd a kosárba" tornáin és a suli-futsal bajnokságon.
Lezajlottak a városi tornák, melyeken születtek jó és még jobb helyezések.
 
KOSÁRLABDA
7-8. osztályos fiúk a városi döntőn 2. helyezést értek el.
 
 
A csapat tagjai: Fodor Márton, Gyimesi Máté, Nyári István, Kópházi Norbert, Kuglits Levente, Scheff Máté, Fóris Joel, Ráskai Zoltán, Óvádi Szabolcs, Pál Benedek, Vörös András, Somogyi Márton
 
7-8. osztályos lányok a városi döntőn szintén másodikak lettek.
 
A csapat tagjai: Gáspár Alexandra, Gresnyér Hédi, Kántor Zsófia, Ráskai Zsuzsa, Szikszai Zoé, Vellai-Nemes Szofi, Fábián Réka, Németh Liza, Léber Boglárka, Kukoda Eliza, Nagy Lujza

5-6. osztályos fiúk és az 5-6. osztályos lányok bejutottak a megyei döntőre.
A fiúk Balatonfüreden 4. helyezést, a lányok Ajkán az 5. helyezést érték el.
 
Fiú csapat tagjai: Fóris Joel, Ráskai Zoltán, Óvádi Szabolcs, Pál Benedek, Vörös András, Szalai Regő, Zsemle Ádám, Badics Gellért, Bartal Zétény, Scheff Milán, Szücs Tamás
 
Lány csapat tagjai: Badics Helka, Fábián Réka, Kántor Zsófia, Kukoda Eliza, Léber Boglárka, Németh Liza, Ráskai Zsuzsa, Szabó Zsófia, Varga Dorottya, Vellai-Nemes Szofi, Fejes Gréta, Lehner Anna
 
Ajkán, "Dobd a kosárba" streetball tornán 3-4. osztályos fiúkkal két csapattal indultunk.  2. és 3. helyezést értünk el.
 
 
 
A tornán résztvevő tanulók: Csizmazia Olivér, Iszak-Dvorzsák Benjamin, Törteli Dániel, Kruppa Ákos, Rodriguez Marcell, Stenger Soma, Gömöri Márton
 
RÖPLABDA
7-8. osztályos lányok a városi döntőn a 3. helyezést szerezték meg.
Csapat tagjai: Czuri Hella, Fekete Fanni, Szabó Krisztina, Gönczi Hanna, Vilovski Andjela, Baján Enikő, Kántor Zsófia, Molnár Dorottya, Schofhauser Lia, Ráskai Zsuzsa
 
5-6. osztályos lányok megnyerve a városi döntőt bejutottak a Sümegen megrendezett megyei döntőre. Ott  2. helyet megszerezve, indulhatnak az országos selejtező további fordulóján.
 
Csapat tagjai: Czuri Hella, Fehér Vanessza Dzsenifer, Fekete Fanni, Gönczi Hanna, Kántor Zsófia, Ráskai Zsuzsa, Szabó Krisztina, Vilovski Andjela, Vizl Nóra
 
 KÉZILABDA

Iskolánk tanulói a III. korcsoportos fiú kézilabda diákolimpia veszprémi körzetében második helyezést értek el. Gratulálunk!

A csapat tagjai: Pálmai Ádám, Szalai Regő, Lendvai Szabolcs, Mórocz Milán, Horváth Benedek, Badics Gellért, Eklemovics Márkó, Szentgyörgyi Ábel, Lukács Boglárka.

Iskolánk tanulói a III. korcsoportos leány kézilabda diákolimpia veszprémi körzetében első helyezést értek el és készülhetnek a március 29-én megrendezésre kerülő megyei döntőre. Gratulálunk és sok sikert kívánunk a megyei döntőn!

A csapat tagjai: Badics Helka, Molnár Sára, Zeke Panna, Angyal Virág, Maródi Gréta, Szabó Zsófi, Lukács Boglárka, Sáfár Dóra.

SULI-FUTSAL

Iskolánk tanulói a II. korcsoportos suli-futsal bajnokságban második helyezést értek el. Gratulálunk!

A csapat tagjai: Fekete Csanád, Takács Botond, Juhász Ákos, Pápai Péter, Nagy Máté, Badics Gellért, Sági Marcell, Halmos Gréta, Kruppa Ákos, Kun Krisztián, Iszak-Dvorzák Benjámin.

Iskolánk tanulói a III. korcsoportos suli-futsal bajnokságban második helyezést értek el. Gratulálunk!

A csapat tagjai: Varga Milán, Sági Flóra, Mecséri Sára, Somogyi Milán, Somogyi Bence, Ódor Balázs.

 

Gratulálunk az elért eredményekhez!

 
 
  • /index.php/eredmenyek/2018/347-varga-tamas-matematikaverseny-megyei-fordulo
  • /index.php/eredmenyek/2018/340-cholnoky-alapmuveleti-verseny