Tölts vizet a kulacsodba!

Tölts vizet a kulacsodba kampány

A “KEHOP-1.2.1-18-2019-00247 - Veszprém Megyei Jogú Város klímastratégia kidolgozása és klímatudatosságot erősítő, szemléletformáló programok megvalósítása” program keretében, a Bakony-Balaton Környezetvédelmi Oktatóközpont Egyesülettől iskolánk alsó tagozatos tanulói környezetbarát, fém kulacsokat kaptak.

A kampány megvalósítása során a PET-palackok elkerülésének lehetőségére és a csapvíz fogyasztásának előnyeire hívták fel tanulóink figyelmét egy rövid előadás keretében, "Tölts vizet a kulacsodba" címmel. ÖKO-iskolaként a mi céljainkkal is összhangban van ez a törekvés, így örömmel vettünk részt a kampányban!

Köszönjük!

 

  • /index.php/iskolank/oko-iskola/961-tanari-siker
  • /index.php/iskolank/oko-iskola/907-oszi-papirgyujtes-eredmenye