Hit- és erkölcstan tájékoztató

A Nemzeti Köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény 35. § (1) bekezdése alapján 2013. szeptember 1-jétől az állami általános iskolában az erkölcstan óra, vagy az ehelyett választható, az egyházi jogi személy által szervezett hit és erkölcstan óra a kötelező tanórai foglalkozások része. Iskolánk az idei tanévben is lehetőséget biztosít az Országgyűlés által elismert magyarországi egyházak, vallásfelekezetek és vallási közösségek bemutatkozására.
A járványügyi helyzet miatt a 2021. március 10-re tervezett hitoktatási bemutatkozó elmarad. Az iskolánkban hit- és erkölcstan oktatását vállaló egyházak bemutatkozó anyagait alább tesszük közzé:

Evangélikus Egyház tájékoztatója

Hit Gyülekezete tájékoztatójavideó ajánlója

Katolikus Egyház tájékoztatója

MAZSIHISZ tájékoztatója

Református Egyház tájékoztatója

  • /index.php/iskolank/825-nonapi-koszonto
  • /index.php/iskolank/808-felhivas