Hibrid oktatás

Tisztelt Szülők!

2020. 11. 23-án iskolánk pedagógusai koronavírus tesztelésen vettek részt. A szűrés során 6 tanárunk eredménye pozitív lett. Arról, hogy az érintett intézményben milyen intézkedésre van szükség, a járási hivatal népegészségügyi szakemberei döntenek. A döntés alapján november 25-től december 04-ig (első tanítási nap 12.07.) a következő osztályok online folytatják tanulmányaikat:

1.c 5.b 5.c 6.a 6.b 6.c 6.d 7.b 7.c 7.d 8.c

A tanítás a felső tagozaton órarend szerint történik, Teamsen keresztül. A megjelenés a tanórákon kötelező! A készségtantárgyakból  (testnevelés, technika, ének, rajz) nem lesz kontaktóra, ezekből egy-egy projektfeladatot kapnak a tanulók.

Az iskola digitális házirendje ITT megtekinthető. Kérem a tisztelt szülőket, tanulmányozzák át és tartassák be a gyerekekkel a szabályokat.

Együttműködésüket, megértésüket köszönöm!

Tisztelettel: Molnárné Staub Ildikó