Szülői tájékoztatás

A koronavírus fertőzés terjedésének csökkentése érdekében, a 431/2020.(IX.18.) kormányrendelet figyelembe vételével iskolánkban a járványügyi eljárásrendet a következőkkel egészítjük ki:

• Iskolánk területére 2020. október 1-jétől tanulóinkon kívül csak az itt foglalkoztatott személyek (pedagógusok, technikai dolgozók), a szükséges karbantartási, illetve javítási munkát végző személyek, és a jogszabályon alapuló kötelezettség teljesítése céljából érkezők (óraadók, fejlesztőpedagógusok) léphetnek be.
  • Az intézménybe történő érkezéskor mindenki köteles magát testhőmérséklet ellenőrzésnek alávetni.
    • Az iskolába csak azok a belépésre jogosult személyek léphetnek be, akiknek a testhőmérséklete nem haladja meg az országos tisztifőorvos által meghatározott mértéket.
    • Amennyiben kiskorú tanuló testhőmérséklete eléri, vagy meghaladja a tisztifőorvos által meghatározott mértéket, a többi tanulótól - az „A” épület orvosi várójában – elkülönítjük, erről a szülőt vagy a törvényes képviselőt telefonon haladéktalanul tájékoztatjuk.
    • A testhőmérséklet mérése mindhárom épület bejáratánál a tanuló érkezésekor történik.
  • Az épületekbe történő belépéskor továbbra is mindenkinek kötelező a bejáratoknál kihelyezett kézfertőtlenítő használata.
  • Tanulói jogviszonnyal nem rendelkezők hivatali ügyintézés céljából csak előre egyeztetett időpontokban léphetnek be az épületbe.
  • /index.php/iskolank/756-kozzeteteli-lista-2020-21
  • /index.php/iskolank/743-hriszto-botev-nemet-nemzetisegi-nyelvoktato-altalanos-iskola-jarvanyugyi-keszenlet-idejen-alkalmazott-intezkedesi-terve-es-digitalis-hazirendje