II. Euronics-Rotary futónap - díjátadó

A II. Euronics-Rotary futónapon 2019. május 19-én iskolánk a 2. helyet szerezte meg. Az ünnepélyes díjátadóra november 27-én került sor a Stadionban. 400.000 Ft értékű sporteszköz támogatásban részesült intézményünk. Gratulálunk iskolánk tanulóinak és köszönjük a szülőknek az aktív részvételt!

XI. Botev Kupa - Sztoján Hanna Emlékverseny

2019. november 24-én rendezték a Vetési gimnázium tornacsarnokában a XI. Botev Kupa – Sztoján Hanna Emlékversenyt. Az országos, meghívásos tornaversenyen 21 csapat 197 versenyzője állt a szerekhez. Iskolánk mindhárom korcsoportban képviseltette magát, és mind csapatban, mind egyéniben nagyon szép eredményeket értek el a lányok.

A teljes eredménylista ide kattintva érhető el.

I. korcsoportos csapatunk az 1. helyen végzett. A csapat tagjai voltak: Bartus Brigitta, Bartus Adél, Zsemle Gréta, Vörös Orsolya, Jerémiás Hanna, Kovács Júlia.

Egyéniben 2. lett Kovács Júlia, 3. helyezett lett holtversenyben Vörös Orsolya és Jerémiás Hanna.

A II. korcsoport csapatversenyében is az 1. helyet szerezték meg a lányok. Csapattagok voltak: Fister Kitti, Horváth Regina, Bartus Julianna, Horváth Dorina, Jugovits Kata, Vörös Dorottya, Jerémiás Laura.

Egyéniben három boteves állhatott a dobogóra, aranyérmes lett Jerémiás Laura, 2. helyen végzett Vörös Dorottya, 3. lett Jugovits Kata. Bartus Julianna és Horváth Dorina holtversenyben a 8. helyen végzett.

Cikk folytatása

SparTANárok

A hétvégén (2019. okt. 6.) Kazincbarcikán megrendezésre került Spartan Sprint akadályfutó versenyen iskolánk 9 fős tanári csapata sikeresen teljesítette a 7,3 km-es távot a 26 akadállyal együtt.

• Wächterné Zsargó Zsanett

A csapat tagja volt Szabó Laci bácsi is, de ő egyéb elfoglaltságai miatt a versenyre nem tudott elmenni.

Tanáraink, kollégáink teljesítményéhez szívből gratulálunk! Példát mutattak csapatépítésből, összefogásból, hisz több, mint három hónapig készültek, edzettek együtt és a verseny során is folyamatosan segítették, támogatták egymást.

Büszkék vagyunk a Botev iskola tanári csapatára!

Labdarúgás Diákolimpia Országos Döntő

A június 7-9-én, Szombathelyen megrendezésre került Labdarúgás Diákolimpia Országos Döntőben iskolánk II. korcsoportos fiú csapata a nyolcadik helyezést érte el. Eredményükhöz gratulálunk!

Gyerek- és tinijóga

Pár éve működik és évről évre bővül az alsós gyerekjóga szakkör iskolánkban.
Idén is nyílt nappal zárult az alapvetően mesére, játékokra épülő foglalkozás, melyet nagyon szeretnek a kisiskolás gyerekek.
Ebben a tanévben sikerült tini jógát indítani felsős diákoknak, melyet szintén szeretnénk bővíteni! Így minden érdeklődőt szeretettel várunk szeptemberben!
Namaste
Kéri Szilvia

Torna diákolimpia országos döntő eredmények

2019. április 13-án rendezték a budapesti Tornacsarnokban a torna diákolimpia országos döntőjét. A versenyre korcsoportonként az ország legjobb 12 csapata került be. Iskolánk tornászlányai mindhárom korcsoportban bejutottak a döntőbe és ott szép eredményeket értek el.

Az I. korcsoportos csapat az 5. helyet szerezte meg. Csapattagok voltak: Csizmadia Ajsa, Vörös Orsolya, Jeremiás Hanna, Horváth Regina, Kovács Júlia, Jugovits Kata. Egyéniben 96 induló közül Jugovits Kata a 4. helyen végzett, Kovács Júlia 6. lett.

A II. korcsoportban is 5. helyen végzett a csapat. A csapat tagjai voltak: Horváth Dorina Dóra, Bartus Julianna, Sági Emma, Jeremiás Laura, Romsics Adél, Vörös Dorottya. Egyéniben Romsics Adél a 14. helyezést érte el 82 versenyző közül.

A III-IV. korcsoportos lányok szintén az  5. helyezést érték el. Csapattagok voltak: Ézsiás Boglárka, Polák Luca, Ézsiás Dóra, Gombos Dóra, Raffai Bíbor Alexandra, Kiliti Eszter. Egyéniben Kiliti Eszter 15. lett a 95 induló közül.

Felkészítő tanár: Papréti Emese

Gratulálunk a szép eredményekhez!

Lány röplabda

Szombathelyen az ottani Reguly Iskola tanulóival játszottak az 5-6. osztályos lányok országos selejtező mérkőzést. Nagy csatában nyertek és bejutottak az országos elődöntőbe. Gratulálunk és a továbbiakban is jó szereplést kívánunk a lányoknak.