Levél diákjainknak

Kedves Diákjaink!
 
Nagyon sajnáljuk, hogy napi szinten az elkövetkező időben nem tudunk veletek személyesen találkozni, de próbálunk nektek segíteni és támogatni benneteket.
 
Lehet, hogy most úgy érzitek, hogy kitört a szünet és vége a sulinak, de ez nem így van!
 
Nagyon fontos, hogy mindenki maradjon otthon és kötelességtudóan végezze el a napi feladatait.
 
Az is lehet, hogy ezeket érdekesebbnek, izgalmasabbnak fogjátok találni, hiszen eltérnek az eddig megszokottaktól. Végre következmények nélkül előkerülhetnek az iskolában eddig tiltott mobiltelefonok és a számítógép is első számú taneszközzé válik! Minden nap megkapjátok majd tanáraitoktól az órarendnek megfelelő tennivalókat.
 
Legyetek ügyesek, kitartóak, vegyétek komolyan a feladataitokat! Bízunk bennetek, és reméljük, hogy megértitek, hogy az elkövetkező időszakban felelősségteljesen kell hozzáállnotok ehhez az újszerű, digitális munkarendhez, hogy a jövőben -amikor újra iskolába jártok - az itt szerzett tudásotokra építhessünk és eredményesen folytathassuk a közös munkát!
 
Holnaptól küldjük a feladatokat, jó tanulást, kitartást kívánok!
 
                                                                               A mielőbbi viszontlátásig: Ildikó néni

 

 

  • /index.php/oktatas/641-hianyzik-a-csengetes
  • /index.php/oktatas/627-digitalis-munkarend