Digitális munkarend - tájékoztató

Tisztelt Szülők!

Az emberi erőforrások minisztere 17/2021. (III.5.) EMMI határozatában rendelkezett a köznevelési intézmények működését érintő egyes veszélyhelyzeti intézkedésekről.

Az általános iskolákban 2021. március 8-tól 2021. március 31-ig a nevelés-oktatás tantermen kívüli, digitális munkarendben kerül megszervezésre.

A tavaszi szünet a tanév rendje szerint, 2021. április 1-6. között lesz. Az első tanítási nap április 7. szerda B hét.

Tájékoztatom Önöket, hogy a Kormány az általános iskolás gyermekeket nevelő családok helyzetének megkönnyítése érdekében úgy döntött, hogy az intézménynek a szülők igénye alapján, a legszükségesebb esetekben – különös munkavégzés, vagy védekezésben való részvétel miatt - biztosítani kell a gyermekfelügyeletet. (18/2021 (III 6.) EMMI határozat)

A felügyelet igénylését kérem emailben a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen jelezzék az intézményvezetőnek.

A tantermen kívüli, digitális munkarend során a Botev iskola tanulói a Teams alkalmazáson keresztül órarend szerint online órákon vesznek részt. Kivételt képeznek a készségtárgyak –technika, rajz, ének, testnevelés - ezekből megadott határidőre projektfeladatot kapnak. A hitoktatók a KRÉTA rendszerben teszik közzé a feladatokat.

Kérem a Tisztelt Szülőket, hívják fel Önök is gyermekeik figyelmét a Botev iskola digitális házirendjében leírtakra és azok betartására!

Megértésüket, együttműködésüket köszönöm! Vigyázzanak magukra és gyermekeikre!

A mielőbbi viszontlátás reményében, üdvözlettel:

Molnárné Staub Ildikó

Az étkezési lehetőségekről IDE kattintva kaphatnak bővebb tájékoztatást.

Újabb funkcióval erősít a Microsoft Teams - Microsoft Magyarország

kép forrása: https://news.microsoft.com/