Kék Mancs Őrjárat

Tisztelt tanárok és kedves diákok!

A tegnapi nap folyamán (október 12.) elindult a diákönkormányzat és a vezetőség által újonnan létrehozott Kék Mancs Őrjárat. Ez a nyolcadikosokból álló szervezet fogja segíteni tanáraink munkáját a vírushelyzet alatt. De hogy mik is a feladataink:

• Ahogy tegnap már láthattátok, mi segítünk a reggeli lázmérés zökkenőmentes lefolytatásában. (Hogy könnyebben megismerjetek minket, kék maszkot és egy Kék Mancs Őrjárat felirattal ellátott kitűzőt viselünk)
  • Mi pontozzuk a nagy épületben lévő termeket a 4. szünetben, amiről mindjárt részletesebben is írok
  • Ezek mellett, ha szükséges, bármikor tudjuk helyettesíteni az éppen hiányzó ügyeletes tanárt

Kérünk benneteket, segítsétek munkánkat és működjetek együtt velünk, hiszen ez mindannyiunk érdeke!

A másik ötlete a DÖK-nek az Osztály-szépségverseny volt. Ahogy már említettem, a 4. szünetben fogják a beosztott „ügyeletesek” a "nagyépület" termeit járva pontozni az osztályokat 1-től 5-ig. Ezzel az különleges kihívással szeretnénk felhívni a figyelmeteket arra, hogy egy rendezett osztályteremben sokkal élvezetesebb a közösen eltöltött idő! Ráadásul a nyertes osztály egy plusz szabadnapot is kap a verseny végén. Figyeljetek oda, mert;

• a termek tisztaságát
  • a dekorációt
  • a hetesek jelenlétét, feladatkörük ellátását
  • és a ti magatartásotokat – is pontozzuk.

Reméljük kezdeményezésünk elnyeri a tetszéseteket és mindannyian tesztek is érte, hogy győztesetek legyetek! További szép napot és jó versenyzést kívánok a DÖK nevében.

Varga Dorottya Lili

a diákönkormányzat elnöke