"Legyen mindenkinek szép karácsonya" rajzpályázat

A Lélektér Alapítvány által meghirdetett "Legyen mindenkinek szép karácsonya" rajzpályázatra iskolánk tanulói az idei tanévben is nagyon sok rajzot készítettek. A gyerekek művei idős emberek karácsonyát aranyozzák be.
Díjazottak: Kamarell Kata 2.a, Guzsvány-Leskó Csongor 4.c, Gábor Anna 7.a osztályos tanuló. A jutalmat Ovádi Péter országgyűlési képviselő, miniszteri biztos adta át a boldog tanulóknak.
Iskolánk küldte be a legtöbb rajzpályázatot, ezért az intézmény sportszer ajándékutalványban is részesült.

Köszönet a résztvevőknek és a felkészítő tanároknak!

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny eredményei


ORSZÁGOS DÖNTŐ

  1. Helyezés:

3.c osztály  Nyelvtörők csapata, felkészítő tanár: Schmidmajerné Róka Krisztina

                        Budai Johanna

                        Mátyás András

                        Mátyás Zsolt

                        Muraközi Bogi

Cikk folytatása

"Meine Heimat"

A "Meine Heimat" (Hazám) című német nemzetiségi rajzversenyen iskolánk tanulói kiemelkedő eredményeket értek el:
 
Tóth Laura (2. c) Különdíjat kapott     Felkészítő tanára: Sáriné Szirbek Ágnes
 
Horváth Bende (3. c) Különdíjat kapott Felkészítő tanára: Nagyné Jakucs Erika
 
Guzsvány-Leskó Csongor (4. c) - 1. hely Felkészítő tanára: Gombosné Sipos Katalin
 
Borbély Szilárd (4. c) - 3. hely Felkészítő tanára: Gombosné Sipos Katalin
 
Temesvári Bende (6. c) - Különdíjat kapott Felkészítő tanára: Dezse Orsolya
 
Horváth Johanna (8. d) - 3. hely Felkészítő tanára: Dezse Orsolya
 
További képek ITT tekinthetők meg.
 
 
 

Bolyai Matematika Csapatverseny

Országos eredményünk

A Bolyai Matematika Csapatverseny  döntőjében országos 7. helyezett lett iskolánk 7.d osztályos csapata.

A csapat tagjai:

Kertész Péter, Cseke Dénes, Pfeifer Dániel, Bartalus Olivér

Felkészítő tanár: Décsy Dóra

 

Cikk folytatása

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei eredmények

Nagyon szép eredményeket értek el iskolánk csapatai a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei fordulójában, amelyet az idei évben rendhagyó módon, online rendeztek meg.

Harmadik évfolyamon 1. helyen végzett, és az országos döntőbe jutott a Nyelvtörők csapata: Budai Johanna, Mátyás András, Mátyás Zsolt, Muraközi Bogi (3.c). Felkészítő tanár: Schmidmajerné Róka Krisztina.

Szintén harmadik évfolyamon a 3. helyet szerezte meg a Szókincs csapat: Kocán Katalin, Péntek Hanna, Simon Levente, Uglik Nóra (3.a). Felkészítő tanár: Dr. Kissné Budai Margit.

Az 7. osztályosok között 5. lett a Nyelvtanos trakesz nevű csapat: Kertész Péter, Sági Marcell, Máthé Péter, Cseke Dénes (7.c). Felkészítő tanár: Koncz Ilona.

Nyolcadik évfolyamon 2. helyezett lett, és az országos döntőbe jutott a Négy évszak csapat: Vörös András, Kiliti Eszter, Fehér Vanessza Dzsenifer, Varga Dorottya Lili (8.a). Felkészítő tanár: Vaczula Márta.

Ugyanezen az évfolyamon a Nyelftan csapat az 5. helyen végzett: Fehér Luca, Balázs Botond, Vágvölgyi Hanna, Kángli Réka (8.b). Felkészítő tanár: Szabóné Lovasi Ágnes.

Gratulálunk a kiváló eredményekhez!