Ki-Mit-Tud vetélkedő

A Veszprém Városi Hátrányos Helyzetű Fiatalokért Egyesület városi szintű kulturális versenyt rendezett 2020. február 17-én, általános-és középiskolások, valamint egyetemisták részére 4 kategóriában a VSZC Jendrassik-Venesz Szakgimnázium és Szakközépiskolában.  A Ki-Mit-Tud vetélkedőn iskolánk diákjai sikerrel mutatkoztak be, az ének-zene kategória elsó három helyezését elnyerték, valamint a vers és prózamondó kategóriában is a 2. helyen végeztek. Iskolánk Nemzetiségi Kórusa lett kategóriájának legjobbja, ezért meghívást kapott a 2020. május 16-án megrendezésre kerülő családi napra, ahol szélesebb nyilvánosság előtt is bemutathatja produkcióját.

Eredményeink:
Nemzetiségi Kórus – 1. helyezett (ének-zene kategória)
Jerémiás Laura (4.a)-Jerémiás Hanna (3.a) - népdalcsokor-citerakísérettel – 2. helyezett (ének-zene kategória)
Nikl Zsófia-Simon Luca-Major Julianna (5.b) – népdalcsokor-citerakísérettel – 3. helyezett (ének-zene kategória)
Szabó Zsombor (3.c) – 2. helyezett (vers és prózamondó kategória)
Az ének-zene kategóriában induló produkciók felkészítő tanára: dr. Bojnécz Gábor (harmonikakíséret, citerakíséret)


  • /index.php/eredmenyek/2019-20/603-hazassag-hete-rajzpalyazat
  • /index.php/eredmenyek/2019-20/590-bem-matematikaverseny-megyei-dontobe-jutott-tanulok