Szakmabemutató nap


November 6-án iskolánk 7. és 8. osztályos tanulói a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara szervezésében Várpalotára utaztak, ahol több, mint 20 szakma érdekességeivel ismerkedhettek meg. Volt lehetőség cukrászkodni, borászkodni vagy akár csempét vágni és hegeszteni is. A jól sikerült délelőtt képeit az alábbi képre kattintva tekinthetik meg.

Ugyanezen a napon a 6. órában nagy szeretettel fogadtuk volt Boteves tanulóinkat, akik a tornateremben a 8. osztályos tanulóknak bemutatták jelenlegi iskolájukat, nevezetesen a füredi Szent-Benedek Gimnáziumot és főként a Rendészeti szakot illetve a Jendrassik – Venesz Szakgimnáziumot. Büszkék vagyunk volt diákjainkra, mert iskolájukról nagyon felkészülten, színesen és érdekesen beszéltek.


  • /index.php/eredmenyek/2019-20/506-szep-versek-szep-sikerek
  • /index.php/eredmenyek/2019-20/502-helyesirasi-verseny