NyelvÉsz verseny megyei eredmények

A NyelvÉsz anyanyelvi verseny megyei döntőjében iskolánk tanulói kiváló helyezéseket értek el.

12. helyezett lett Zeke Panna (7.b), felkészítő tanára Szabóné Lovasi Ágnes

9. helyezést ért el Lendvai Szabolcs (5.a), felkészítő tanára Takács Gyöngyi és Csilinkó Eszter (6.c), felkészítő tanára Vaczula Márta.

A 7.a osztályosok taroltak a 7. évfolyam versenyén: Nagy Ábel 7., Gyimesi Máté 6., Lendvai Csenge 2. helyezést ért el. Felkészítőjük Szabóné Lovasi Ágnes.

Gratulálunk a szép teljesítményekhez!

 

Nemzetiségi fotópályázat

A Német Népismeret Verseny - Országos Nemzetiségi Fotópályázaton iskolánkból Korpádi Márk 6.c osztályos tanuló különdíjban részesült.

Gratulálunk!

Diákolimpia Hírek!

Az idei tanévben is több sportágba nevezett iskolánk Diákolimpiai tornákra, különböző évfolyamokban.
Többek között lány-fiú kosárlabdában, lány röplabdában, fiú és lány kézilabdában.
A tanulókkal részt vettünk a "Dobd a kosárba" tornáin és a suli-futsal bajnokságon.
Lezajlottak a városi tornák, melyeken születtek jó és még jobb helyezések.
 
KOSÁRLABDA
7-8. osztályos fiúk a városi döntőn 2. helyezést értek el.
 
 
A csapat tagjai: Fodor Márton, Gyimesi Máté, Nyári István, Kópházi Norbert, Kuglits Levente, Scheff Máté, Fóris Joel, Ráskai Zoltán, Óvádi Szabolcs, Pál Benedek, Vörös András, Somogyi Márton
 
7-8. osztályos lányok a városi döntőn szintén másodikak lettek.
 
A csapat tagjai: Gáspár Alexandra, Gresnyér Hédi, Kántor Zsófia, Ráskai Zsuzsa, Szikszai Zoé, Vellai-Nemes Szofi, Fábián Réka, Németh Liza, Léber Boglárka, Kukoda Eliza, Nagy Lujza

5-6. osztályos fiúk és az 5-6. osztályos lányok bejutottak a megyei döntőre.
A fiúk Balatonfüreden 4. helyezést, a lányok Ajkán az 5. helyezést érték el.
 
Fiú csapat tagjai: Fóris Joel, Ráskai Zoltán, Óvádi Szabolcs, Pál Benedek, Vörös András, Szalai Regő, Zsemle Ádám, Badics Gellért, Bartal Zétény, Scheff Milán, Szücs Tamás
 
Lány csapat tagjai: Badics Helka, Fábián Réka, Kántor Zsófia, Kukoda Eliza, Léber Boglárka, Németh Liza, Ráskai Zsuzsa, Szabó Zsófia, Varga Dorottya, Vellai-Nemes Szofi, Fejes Gréta, Lehner Anna
 
Ajkán, "Dobd a kosárba" streetball tornán 3-4. osztályos fiúkkal két csapattal indultunk.  2. és 3. helyezést értünk el.
 
 
 
A tornán résztvevő tanulók: Csizmazia Olivér, Iszak-Dvorzsák Benjamin, Törteli Dániel, Kruppa Ákos, Rodriguez Marcell, Stenger Soma, Gömöri Márton
 
RÖPLABDA
7-8. osztályos lányok a városi döntőn a 3. helyezést szerezték meg.
Csapat tagjai: Czuri Hella, Fekete Fanni, Szabó Krisztina, Gönczi Hanna, Vilovski Andjela, Baján Enikő, Kántor Zsófia, Molnár Dorottya, Schofhauser Lia, Ráskai Zsuzsa
 
5-6. osztályos lányok megnyerve a városi döntőt bejutottak a Sümegen megrendezett megyei döntőre. Ott  2. helyet megszerezve, indulhatnak az országos selejtező további fordulóján.
 
Csapat tagjai: Czuri Hella, Fehér Vanessza Dzsenifer, Fekete Fanni, Gönczi Hanna, Kántor Zsófia, Ráskai Zsuzsa, Szabó Krisztina, Vilovski Andjela, Vizl Nóra
 
 KÉZILABDA

Iskolánk tanulói a III. korcsoportos fiú kézilabda diákolimpia veszprémi körzetében második helyezést értek el. Gratulálunk!

A csapat tagjai: Pálmai Ádám, Szalai Regő, Lendvai Szabolcs, Mórocz Milán, Horváth Benedek, Badics Gellért, Eklemovics Márkó, Szentgyörgyi Ábel, Lukács Boglárka.

Cikk folytatása

A víz világnapja rajzpályázat - 2019


Iskolánk több tanulója részt vett a 2019-es Víz Világnapja alkalmából rendezett "VÉDD TERMÉSZETESEN!" című rajzpályázaton.
Kuti-Hajdufy Zsófia 5.d osztályos tanuló a pályázatra benyújtott rajzáért különdíjban részesült. Gratulálunk a szép eredményért!
Felkészítő tanár Vékony Istvánné volt.

Cholnoky Alapműveleti Verseny

A Cholnoky Alapműveleti Versenyen 2019. március 7-én első helyezést ért el Bán Luca negyedik osztályos tanuló, felkészítő tanára Varga Márta.
Szintén első helyezést ért el Vörös András hatodik osztályos tanuló, felkészítő tanára Tiszttartó Dávid.
​​​​Negyedik helyezést ért el Bartalus Olivér ötödikes tanuló, felkészítő tanára Décsy Dóra.
Ötödik helyezést ért el Katus Marcell negyedik osztályos diákunk, akit Varga Márta készített fel a versenyre. 
Gratulálunk a szép sikerekhez.

Bán Luca

Vörös András

 

Országos általános iskolai nemzetiségi tanulmányi verseny

Újabb döntősünk az  Országos általános iskolai nemzetiségi tanulmányi versenyek, német nyelv és irodalom I. kategóriájában!
Gratulálunk Biszak Sárinak is az eredményéhez és sok sikert kívánunk a döntőben!
 
2018/2019. tanévi Országos általános iskolai nemzetiségi tanulmányi versenyek Német nyelv és irodalom I. kategória első fordulójában iskolánk tanulói országos döntőbe jutottak! Eredményükhöz szívből gratulálunk és sok sikert kívánunk az országos szóbeli fordulóhoz!
Képen:
Jurácsik Lara 7.c
Fóris Hanna 8.c
Schofhauser Lia 8.c